مشکلات متداول ماشین لباسشویی

مشکلاتی که اغلب کاربران خانگی در رابطه با لباسشویی با آن مواجه می شوند عبارت است از :

  • صدای غیر عادی لباسشویی

صدای لباسشویی از جمله ایرادات متداولی است که کاربران خانگی با آن مواجه می شوند صدای غیر عادی ماشین لباسشویی که گاها با تکان ها و لرزش شدید همراه است در ابتدا مربوط به تراز نبودن محل استقرار ماشین لباسشویی می باشد که میتوان با ثابت کردن آن در جای خود این مشکل را به راحتی حل کرد .

ار دیگر عوامل ایجاد صدا در ماشین لباسشویی می توان به گیر کردن اشیاء خارجی در داخل دیگ مانند سکه ، زیپ لباس یا مواردی از این قبیل اشاره کرد ، که در این مواقع می بایست از تکنسین مجرب جهت خارج کردن آن از داخل لباسشویی کمک بگیرید .

دلایل دیگری در ارتباط با لرزش ماشین لباسشویی وجود دارد که میتوان به خورد شدن بلبرینگ اشاره کرد که در این مورد نیز می بایست با ما تماس گرفته و مشکل خود را اعلام کنید .

  • عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی

بازکردن و تمیز نمودن فیلترلباسشویی یکی ازمواردی است که کاربران خانگی پس از شستن لباسهای پرزدار و بعد از استفاده از جرم گیرحتما باید انجام دهند .
تخلیه نکردن دستگاه هم تا حدود زیادی مربوط به گرفتگی فیلتر میشود که با تمیز نمودن آن مشکل برطرف میشود درغیراین صورت مربوط به پمپ تخلیه لباسشویی میشود که با تماس با ما مشکل بر طرف خواهد شد .

  • روشن نشدن دستگاه

دلایل متعددی باعث شروع به کار نشدن لباسشویی میشود که دراینجا هرکدام را جداگانه بررسی میکنیم در بعضی موارد روشن نشدن لباسشویی ممکن است به دوشاخه و پریز برق مربوط شود که پیشنهاد ما در ابتدای امر چک نمودن دوشاخه و اطمینان از ورود برق به دستگاه می باشد که اگر دوشاخه سالم باشد و برق نیز وارد دستگاه شود ایراد از میکروسوییچ دستگاه است ودر برخی موارد می تواند به برد دستگاه مربوط شود که دراین صورت حتما باید توسط سرویسکاران کیان سرویس مشکل برطرف شود .

  • آبریزش لباسشویی

مورد آبریزش نیز یکی از مواردی است که بسیار اتفاق می افتد که بر دو نوع است آبریزش از زیردرب که مربوط به لاستیک دور درب میشود که خود ناشی از پارگی لاستیک و خورده شدن آن است که این مورد با تعویض لاستیک دور درب برطرف میگردد .

آبریزش ازکف که در اکثر موارد در اثر دررفتگی و یا سوراخ شدن شیلنگ تخلیه ناشی می شود در غیراین صورت بازدید از دستگاه توسط سرویس کاران کیان سرویس الزامی است .

  • بیرون ریختن کف از زیر محفظه جاپودری

این ایراد تا حد زیادی مربوط به مقدار پودر مصرفی است و معمولا زمانی که بیش از مقدار معین و تعریف شده پودر داخل جاپودری ریخته شود این مورد نمایان میشود و اگر با این کار مشکل برطرف نشد می بایست در اولین فرصت با ما تماس بگیرید .

  • گرم نشدن آب

این مشکل تا حد زیادی مربوط به المنت دستگاه میشود و تنها از طریق تماس با سرویسکاران ما می توانید این مشکل را بر طرف نمایید .

  • قفل کودک

این مورد از مواردی است که در بین مشتریان بسیار اتفاق می افتد و اکثر خانم ها راهکار آن را نمیدانند و با مشاهده عکس قفل برروی صفحه نمایش دستپاچه می شوند راهکار اصلی این مشکل نگه داشتن کلید استارت به مدت ۵ تا ۶ ثانیه است که بعد از آن درب لباسشویی باز خواهد شد یا اینکه زیر یکی از کلید عکس یک قفل نمایان شده است که با نگهداشتن آن به مدت 3-6ثانیهمشکل بر طرف خواهد شد در غیر اینصورت باید با ما تماس یگیرید.